نتایج جستجو برای عبارت :

نصرت سرآشپز ترکیه ای

در دنیا افراد بسیاری هستند که با تلاش و پشتکار و اراده قوی به خواسته ها و علایق خود رسیده اند. این افراد همیشه الگو کسانی میتوانند باشند که نیاز به انگیزه برای پیدا کردن مسیر درست و ثابت قدم ماندن در هدف دارند. یکی از افرادی نامی که میتوان اشاره کرد نصرت گوکچه ملقب به "سالت بی" است .

ادامه مطلب
نصرت از افراد مشهور اینستاگرام میباشد که میلیون‌ها فالوور او را از سرتاسردنیا دنبال میکنند. نوع آشپزی او و غذاهایی که بیشتر با گوشت تهیه میشود باعث خاص تر شدن این آشپز ترکیه شده است.
نصرت گوکچه «Nusret Gökçe» مشهور به «سالت بی» «Salt Bae» آشپزی مشهور در ترکیه‌ای است که امروزه صاحب ۸ رستوران زنجیره‌ای به نام خود، یعنی «نصرت» «Nusr-Et Restaurant» است.
ادامه مطلب
آموزش زبان عربی به روش نصرت

آموزش زبان عربی نصرت در حال حاضر از معروفترین و محبوبترین مجموعه های آموزش زبان عربی به فارسی در ایران است. بسته آموزش عربی نصرت زبان عربی را از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد. هدف مجموعه آموزش زبان نصرت عربی، صرفا آموزش لغات نیست بلکه...
ادامه مطلب
این پست نیاز به زمان داره تا تکمیل بشه و بخاطر همینم گفتم که لازمه من یک هفته نسبت به دوستان جلو باشم اما ماه اول رو بذارید آزمایشی جلو بریم تا کارها رو روال بیفته و بدونیم که چند چند هستیم.فعلا" فایل های صوتیش آمادست که براتون میذارم.

+(البته اینم بگم که در استفاده از فایلهای تکمیلی خودمم مردد هستم و میترسم با اضافه شدن اون به هیچکدوم نرسیم بخاطر همین فعلا رو همین نصرت آزمایشی بریم جلو تا یه جایی برسیم )

دانلود فایلها
فایل درس 1-3 نصرت
ای دوستدرازنای شب اندوهان رااز من بپرسکه در کوچه ی عاشقان تا سحرگاهرقصیده امو طول راه جدایی رااز شیون عبث گام های منبر سنگفرش حوصله ی راهکه همپای بادهادر شهر و کوه و دشتبه دنبال بوی توگردیده امو ساعت خود رابا کهنه ساعت متروک برج شهرمیزان نموده ام
ای نازنیناندوه اگر که پنجه به قلبت زدتاری ز موی سپیدمدر عود سوز بیفکنتا عشق را بر آستانه درگاه بنگری
پی نوشت : به راستی چگونه میتوان نصرت رحمانی را شناخت ؟ با شعرهایش به چه ابعادی از وجودیت نصرت می
متن کامل آموزش زبان نصرت ( جزوه زبان نصرت )
برای متن کامل زبان انگلیسی نصرت ( نسخه 2 ) ، من 2 تا فایل pdf  پیدا کردم که عکس و فایلشون رو براتون میذارم .

1.فایل pdf اول 
کلیک برای دانلود

2.فایل pdf دوم
کلیک برای دانلود

تفاوت این 2 تا فایل pdf
راستش خود من برای شروع و یادگیری زبان نصرت از فایل دوم شروع کردم و نمی دونستم فایل بهتر از اونم هست تا اینکه تو جلسه کلاسهامون رسیدیم به درس 21 و یکی از دوستان متجه شد که فایل صوتی با متنی که برای درس 21

نصرت‌الله کریمی بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما درگذشت. او کارگردان «درشکه‌چی»، نویسنده «افق روشن» و بازیگر «عیالوار» بود.
به گزارش ثریا نصرت‌الله کریمی صبح امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر به‌دلیل کهولت سن دار  فانی را وداع گفت.
نصرت الله کریمی متولد ۱۳۰۳ تهران، فارغ التحصیل از هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده سینمایی پراگ در رشته کارگردانی سینما و تلویزیون بود. مراسم تشییع پیکر این هنرمند قدیمی روز شنبه ۱۶ آذر ماه برگزار خواهد شد که جزییات آ
«هو الّذی ایّدک بنصره و بالمؤمنین»؛ خدای متعال تأیید خودش را در کنار نصرت به وسیله‌ی مؤمنین می‌گذارد، مؤمنین هستند که موجب نصرت میشوند؛ مومنین هستند که نظام را پابرجا نگه ‌می‌دارند؛ مؤمنین هستند که در میدان‌های مختلف، جاده را صاف می‌کنند تا نظام اسلامی بتواند کارهای بزرگی را انجام دهد. نباید تصور کنیم ما هستیم [که این کارها را] می‌کنیم؛ اینها را خدا دارد می‌کند.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
رستوران زیتون نیازمند آشپز و سرآشپز
رستوران زیتون نیازمند آشپز وسر آشپزرستوران زیتون شعبه رشتیان به آشپز وکمک آشپز مرد نیاز داردحداقل تحصیلات مورد نیاز : دیپلمنوع قرارداد : تمام وقت
انتشار : سه روز پیش
# آشپز
شماره تماس: ۰۹۱۱۸۸۸۸۷۶۸
آموزش زبان عربی به روش نصرت

آموزش زبان عربی نصرت در حال حاضر از معروفترین و محبوبترین مجموعه های آموزش زبان عربی به فارسی در ایران است. بسته آموزش عربی نصرت زبان عربی را از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد. هدف مجموعه آموزش زبان نصرت عربی، صرفا آموزش لغات نیست بلکه آموزش و تقویت شنیدار و گفتار و همزمان آموزش جملات و لغات عربی نیز هست. روش کار این مجموعه به این شکل است که می بایست زبان آموز هر روز یک درس را از این مجموعه (در منزل یا بیر
نصرت اسپانیایی
مجموعه کامل آموزش زبان اسپانیایی به شیوه نصرت آموزش زبان اسپانیایی نصرت در حال حاضر از معروفترین و محبوبترین مجموعه های آموزش زبان اسپانیایی به فارسی در ایران است. بسته آموزش زبان اسپانیایی به روش نصرت ، زبان اسپانیایی را از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد. ...
دریافت فایل
ایران استخدام: سایت ایران استخدام در این صفحه اطلاعات مفیدی در رابطه با “معرفی شغل سرآشپز و آشپز” خدمت آن دسته از عزیزان علامند به این شغل ارائه نموده است، امید است مورد پسند شما واقع شود.
توجه! کاربران گرامی، مجموعه مباحث آشنایی با رشته های شغلی و تحصیلی در سایت ایران استخدام جهت آشنایی کلی با مباحث کلی و پیرامون هر رشته شغلی و یا تحصیلی توسط گروه نویسندگان ایران استخدام تهیه، تنظیم و ارسال میگردند. به خاطر داشته باشیم که وظایف شغلی و شرا
کلاس آموزش فست فود در تهران
آموزش انواع پیتزا، برگر و سوخاری توسط سرآشپز عباس حسینی در کارگاه مجهز با تجهیزات مدرن فست فود
https://www.amoozeshfastfood.com
 آموزش حرفه‌ای فست فود
 آموزش فست فود حرفه‌ای
 کلاس آموزش فست فود
 مراحل تهیه فست فود
 دوره فست فود در تهران
 چرا آموزش فست فود؟
 دوره آموزش فست فود
 سرآشپز عباس حسینی
گروه IRANHFCتلفن: 02122329427همراه: 09126011937
وارد هفته دوم از برنامه آموزشی مکالمه زبان نصرت شدیم ، قبول دارم که هفته قبل نا هماهنگی هایی بود و اشکالاتی پیش اومد اما علی رغم تمام این حرفها ، طبق صحبت هایی که با دوستانی که از ابتدا همراه این برنامه بودن شد ، قرار شد که جمعه ها از ساعت 8.30 - 11 ( همون 20.30 الی 23 ) در گروه تلگرام ، چت یا ویس مکالمه بصورت زبان انگلیسی داشته باشیم و صد البته که تمام مباحث قبلی باید مرور بشه.

به روال هفته قبل ، فایل هایی هفته دوم که شامل درسهای 4 تا 6 که حجمشون کم شده ر
امام باقر ع فرمود چون نصرت خدا  برای  حسین بن علی علیه السلام فرود امد تا انجا که مبان اسمان  وزمین قرار گرفت اورا در انخاب نصرت با دیدار خدا مخیر ساختند او دیدار خدا را انتخاب کرد 9 مصقله گوید شنبدم امام صادق  ع میفرمود و چون حسین  ع کشته شد همسر کلبیه  انحضرت یعنی دختر امر والقیس ومادر سکینه  برایش سوگواری بیا کرد و خود گریست و زنان و خد متگزدان او هم گریستند تا اشگ چشمشان خشگ شد وتمام گشت ان هنگام یکی ار کنیزانش را دید میگریدو اشک چشمش جاری

آشپز غذاها را با کمک روش های مختلف تهیه می کند. در آشپزخانه های بزرگ معمولا هر آشپز مسئول یک نوعی از غذاها مانند نان ها، کباب ها، سوپ ها و یا پلوها می باشد. وظایف اصلی آشپز عبارتند از :
داشتن شناخت کافی و انتخاب مواد اولیه مناسب و تازه
تهیه و پخت انواع غذا مطابق با استانداردها
کشیدن غذا در ظروف مناسب همراه با تزئینات زیبا
نظارت بر کیفیت و میزان مواد اولیه
رعایت دستورالعمل های بهداشتی، ایمنی و سلامت
آشپز معمولا کار خود را به عنوان دستیار یا ک
+ بچه ها ، اینجا کسی هست که زبان انگلیسیش خوب باشه ؟ یعنی در سطحی که بشه مکاتبات و ارسال کامنت بصورت انگلیسی باشه ؟؟؟

تو پست های مربوط به زبان انگلیسی ، خب من راه های زیادی گذاشتم ، اما واقعیت اینه که ما پارتنر نداریم ، تلگرام و اینا هم که قطعه ، خیلی خوبه که مثلا یه برنامه میان مدت بزاریم و براساس درس های مکالمه نصرت ، مثلا 15 تا درس بریم جلو و هر چی یاد گرفتیم بیایم و شروع به مکاتبه و چت کنیم .

یعنی میخوام بگم سطح پایه باشه 15 درس نصرت که مناب
{هزار و یک نکته پیرامون امام زمان(عج) - شماره 27}

یاری اهل تقوا = یاری حضرت قائم

در مضمون برخی از اخبار آمده است که هرکس سعی و کوشش نماید تا سنت و عمل صالحی در بین بندگان جاری و ثابت بماند _ چه با مال باشد چه با فعل و زبان _ پس هر کس تا روز قیامت به آن سنت عمل کند به اندازه ثواب انجام دهنده ی آن عمل، به آن کسی که سعی در انجام شدن آن عمل کرده است، پاداش داده میشود.
پس کسیکه اهل تقوا و اهل نصرت امام عصر را یاری کند از انصار و یاران آن حضرت محسوب میشود. خ
بازار اجاره ویلا در تایلند چند سال است که به طور مداوم در حال رشد است. کشور زیبا گرمسیری امروزه به لحاظ لوکس بودن و ارزش پول ، به عنوان یکی از مکان های کرایه اجاره و تعطیلات برتر در جنوب شرقی آسیا شناخته می شود. صرف نظر از نوع ملک مورد نظر؛ ویلاهای ساحلی ، تپه ، ویژگی های منظره دریا و عقب نشینی کوهستان – تایلند همه چیز و موارد دیگر دارد. در این مقاله به بررسی و توضیح یک توسعه نسبتاً جدید و گزینه ای که به طور فزاینده ای در خدمات اجاره ویلا اجاره د
آب اگر دست‌تان است بگذارید زمین، بروید این را درست کنید:
یک عدد تخم مرغ، ۲ قاشق غذاخوری کره‌ی آب شده، و سه‌چهارم لیوان شیر و کمی وانیل را باهم مخلوط کنید. بعد از یک‌دست شدن، یک لیوان آرد و کمی بیکینگ‌پودر و مقدار خیلی کمتری نمک و به میزان دلخواه دارچین بهش اضافه کنید.
بعد دو عدد سیب را تکه‌تکه کنید، و داخلش بریزید.
بعد کل این مواد را داخل یک ماهیتابه‌ متوسط که کف آن را چرب کرده‌اید بریزید و بعد از مدتی برگردانید تا هر دو طرفش سرخ شود. بعد رو

...عَنْ عَبْدِ الْمَلِکِ بْنِ أَعْیَنَ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ ع قَالَ:
«أَنْزَلَ اللَّهُ تَعَالَى النَّصْرَ عَلَى الْحُسَیْنِ ع حَتَّى کَانَ مَا بَیْنَ السَّمَاءِ وَ الْأَرْضِ ثُمَّ خُیِّرَ النَّصْرَ أَوْ لِقَاءَ اللَّهِ فَاخْتَارَ لِقَاءَ اللَّهِ تَعَالَى.»
 الکافی، ج‏۱، ص۲۶۰

از امام باقر (علیه‌السلام) نقل شده است:
«خداوند نصرت و پیروزی (بر دشمن) را بر امام حسین (علیه‌السلام) فرو فرستاد تا این‌که میان آسمان و زمین رسید (متوقف شد.)
آن
آموزش زبان فرانسه به روش نصرت

آموزش زبان فرانسه نصرت یکی از معروف ترین و محبوبترین مجموعه های آموزش زبان فرانسوی در ایران است. بسته آموزش فرانسوی نصرت , زبان فرانسه را از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد .هدف مجموعه آموزش زبان نصرت فرانسه، صرفا آموزش لغات نیست بلکه آموزش و تقویت شنیدار و گفتار و همزمان آموزش جملات و لغات فرانسوی است. روش کار این مجموعه این است که زبان آموز هر روز یک درس از این مجموعه را (در منزل یا بیرون از منزل) گوش م
{معرفی کتب مهدوی - شماره 28}

کتاب "لواءالانصار"

لواءُ الانصار یا شیوه های یاری قائم آل محمّد (علیه السلام) نام کتابی است که به قلم مرحوم آیت الله میرزا محمّد باقر تالیف شده است.  ایشان ۷۰ جلد کتاب و رساله نوشت که نیمی از آنها به موضوعات مهدویت مربوط می شود.
این کتاب در دو فصل نگارش و تدوین یافته است: فصل اوّل در فضیلت نصرت و یاری اهل بیت(علیهم السلام) در اخبار و روایات است که مؤلف با آوردن احادیث و اخباری فضیلت یاوری اهل بیت پیامبر را مختصراً با
رستوران نمونه نارون از دید مردم عزیز استان قزوین ،  بهترین رستوران قزوین محسوب می شود زیرا سرآشپز رستوران سنتی نمونه نارون یکی از بهترین سرآشپزهای استان قزوین می باشد .
دقت فراوان ، رعایت کامل بهداشت ، سلیقه بی نظیر این سرآشپز زبان زد تمامی رستوران های قزوین می باشد .
برای اطلاع از صحت حرف های وب سایت ما می توانید خود را یک وعده ناهار در رستوران نمونه قزوین مهمان کنید و از میل کردن غذ اهای ایرانی در این رستوران به دست سر اشپز بی نظیر ما لذت بب
آموزش زبان ایتالیایی به روش نصرت

آموزش زبان ایتالیایی روش نصرت هم اکنون یک از مجموعه های بسیار معروف و محبوب در ایران است که آموزش زبان ایتالیایی به فارسی را دنبال می کند. آموزش زبان ایتالیا به روش نصرت برای همه اقشار و سنین قابل استفاده است و و از جمله بهترین دوره های آموزش زبان ایتالیایی موجود است. هدف این مجموعه صرفا آموزش لغات نیست بلکه آموزش و تقویت مکالمه و مهارتهای شنیداری و گفتاری زبان ایتالیایی است. با کمک این مجموعه می توانید جمل
آشپزخانه رستوران مهم ترین بخش و شلوغ ترین بخش یک رستوران است.  در آشپزخانه رستوران افراد زیادی مشغول به کار هستند. افرادی که هر کدام وظیفه ای خاص بر عهده دارند. آشپز و سرآشپز مهم ترین شغل در آشپزخانه رستوران است. در این مقاله، در مورد سرآشپزها و انواع آشپزهایی که در آشپزخانه رستوران ها ضروری هستند، صحبت خواهیم کرد. قبل از استخدام آشپز، باید در ابتدا با انواع آشپزها در رستوران آشنا شوید و شرح وظایف آن ها را بدانید.  
انواع آشپز رستوران
آشپزه
Shirazart.blog.ir 
* پرسپکتیو خطی متمرکز: خطوط راست خطی که در اثر سنگ فرش ها پدید آمده است ،  چشم را به سمت نقطه گریز مرکزی تابلو که در وسطِ در ساختمان گنبد دار قرار دارد ، هدایت می کند .در دو سوی این ساختمان دو طاق نصرت به چشم می خورد .تابلوی اعطای قیومت مسیح به سنت پیتر اثر پروجینو، ۱۴۸۱دریافت
بیان هم مثل خیابون ها خلوت شده. چه سکوت جالبی :)

یه توهم خوبی الآن میشه زد که :         این جوری             

https://www.gisoom.com/book/11547804/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%AF-2/

https://www.gisoom.com/book/1357583/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C/

https://www.gisoom.com/book/11529531/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%AA%D9%8
به نام خدای شنهای طبس
رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای 92/11/28:نیت ما نیت خدایی است؛ خدا را شکر میکنیم که هدف ما رضای الهی است و میدانیم که رضای الهی در پیشرفت این کشور و در سربلندی این ملت است دنبال این داریم حرکت میکنیم، خدا هم کمک خواهد کرد. همین‌طور که عرض کردم آیه‌ی شریفه‌ی قرآن میفرماید: اِن تَنصُروا اللهَ یَنصُرکُم؛ اگر شما نصرت خدا بکنید، یعنی نصرت دینِ خدا بکنید، دو نتیجه مترتب خواهد شد: اول «یَنصُرکُم»، خدا شما را یاری میکند؛ دوم «وَ ی
تنظیم نصرت اسلامی طلاب بلتستان مقیم مشھد مقدس
سن 1440ھجری قمری کو مشھد مقدس جوار حضرت علی ابن موسی الرضا علیہ السلام میں حسینیہ اصغریہ میں  عید غدیر یوم تجدید امامت کی  مناسبت سے جشن منعقد ہوا جس میں علماکرام نے شرکت کی۔
تنظیم نصرت اسلامی کے طلاب کے مابین مقالہ نویسی کا معقد ہوا تھا اس کا نتیجہ کا اعلان ہوا جشن کے حوالے سے تقریری مقابلہ بھی رکھا تھا آخر میں نمایاں کارکردگی انجام دینے والے طلاب کو انعامات سے نوازا گیا۔
جشن کے تصاویر
جشن کے سٹی
سر قضیه وام و پولی که بذارم توی حسابم که اعتبار حسابمو ببرم بالا خوب چون دوستی ندارم و آشنایی ندارم برای اینکه بهم اعتماد کنه و بهم پول بده !!! هی یاد این تیکه کلام این نصرت توی این سریال قالی شویی ( سریال دودکش  )  افتاده میگفت پول بذارم توی حسابم وامم بیفته روی غلطک 

این سریال  
هیچ چیزی بیشتر از این ناراحتم نمی کنه که کسی بهم بگه نمی تونی کاری رو انجام بدی؛ حتی اگه رو نیت خیرخواهانه باشه.
چرا نباید بتونم؟
امروز روز خوبی بود از لحاظ عملکرد.
صبح هشت پاشدم، از هشت و نیم کارمو شروع کردم. تاظهر اینستا چک نکردم. ناهار رو کم خوردم. عصر هم بیش از نیم ساعت نخوابیدم. بعد کارای سرچ رو انجام دادم مقداریش رو. مقدار زیادی گریه کردم. دوباره گریه کردم. و باز هم. بعد رفتم یه چایی برداشتم و یه شیرینی. کمی مردد بودم دوباره شروع کنم به گریه
چندی قبل فایل اموزش زبان فرانسه نصرت به دستم رسیده از روی کنجکاوی  فایل شماره یک رو گذاشتم گوش کنم .
خیلی خوشم اومد -به این فکر کردم چرا این همه سال مردم ما خودشون رو توی سلسله تسلسل زبان انگلیسی غرق کردن
و یکی از دلیل مهم این که چرا ما ایرانی ها توی اموزش زبان های خارجی اغلب موفق نیستیم رو هم پی بردم ؛ ما دوست داریم اول علافه مند بشیم بعد کاری انجام بدیم اما باید برعکس عمل کرد به جای اول علاقه باید اول  خودمون رو درگیر بکنیم در حین درگیر شدن با
 اشک مقدس عاشورایی، لبیکی به "حسینِ" زمانه

یکی از روش های یاری حضرت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) اقامه عزای امام حسین(علیه السلام) و شهدای کربلا است. سوگواری برای مصیبت سالار شهیدان به این معناست که شیعیان در انتظار منتقم خون حسین(علیه السلام) هستند و از دیدگاه شیعه واقعه کربلا هنوز به تمامی سپری نشده است.در این عصر صاحب این مصیبت عظیم کسی جز وجود مبارک حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نیست و حضور در مجلس عزای ایشان و همر
رستوران مک بیسترو
در سفر به مجارستان اگر قصد دارید به یکی از بهترین رستوران ها بروید می توانید به رستوران مک بیسترو بروید.یکی از ویژگی هایی که رستوران مک بیسترو را متمایز کرده تزئینات زیبای داخل رستوران است.خدمات دهی خدمه های رستوران مک بیسترو بسیار عالی و مناسب است.سرآشپز رستوران مک بیسترو بسیار ماهر می باشد و غذاهای بسیار خوش طعم با ظاهری زیبا می پزد که زیبایی غذاها به پرطرفدار کردن آن ها می افزاید.در رستوران مک بیسترو غذاهای اصیل بوداپس
همشهری آنلاین - مریم باقرپور:هر سال با فرارسیدن نیمه شعبان، از چند روز قبل کوچه ها و خیابان ها بهم خورده می شد و ساکنان هر کوچه ای با ریسه ها و کاغذهای رنگی و درفش خودشان را بخاطر برپایی جشن ولادت معصوم دوازدهم آماده می کردند. در این میان جشن ها تو خیابان کوچک های قدیمی با بی قرار و حال خاصی برگزار می شد که می توان به محله طرشت منطقه 2 اشاره کرد. درون این کوچه از گذشته جشن ها تو 3 محدوده طرشت بالا و پایین و حسینیه برگزار می شد و اهالی هر محدوده از 
رسول خدا ص هم صبر نمود تا اورا باموربزرگی نسبت دادندومتهم کردند مانند سحر جنون تنگه میشود باستایش پروردگارتسبیحگوی واز سجده گزاران  باش  98 سوره 15 سپس تکذیبش کردند و متهمش نمودند از انرو غمگین شد وخدای عزوجل نازل فرمود ما میدانیمکه سخنان انها ترا غمگین میکند انها ترا تکذیب نمیکنند بلکه ستمگران ایات خدا را انکار میکنند پیشاز تو نیز پیغمبرانی تکذیب شدند و بر تکذیب  شدن و اذیت دیدن صبر کردند تا نصرت مابانهارسی 34 یوره6
میگویند روزی امیرڪبیر ڪه از حیف و میل شدن سفره‌های دربار به تنگ آمده بود.به ناصرالدین شاه پیشنهاد ڪرد ڪه برای یک روز آنچه رعیت میخورند میل ڪند،
شاه پرسید مگر رعیت ما چه میخورند؟؟؟ امیرکبیر گفت: ماست و خیار 
ناصرالدین شاه سرآشپز را صدا زد گفت:ڪه برای ناهار فردایمان ماست و خیار درست ڪنید
سر آشپز دستور تهیه مواد زیر را به تدارک‌چی برای ماست خیار شاهی داد :✦ ماست پر چرب اعلا✦ خیار قلمی ورامین✦ گردوی مغز سفید بانه✦ پیاز اعلای همدان✦ ڪشمش بدون
در ادامه آموزش های کاربردی آشپزی، در این مقاله، از زبان یکی از معروف ترین سرآشپزهای دنیا، ۱۰ توصیه مهم قبل از شروع آشپزی در خانه را به شما یادآوری می کنیم.
مقدمه
هیچ چیز مثل یک وعده غذایی خانگی نیست. خاطرات بچگی‌مان از سوپ نون و مرغ مامان یا کیک شکلات تخته‌ای مادر بزرگ ما را به گذشته می‌برد. غذاهای خاص که طعم و بوی آن‌ها خاطرات ما را زنده می‌کنند.
چیزی که درباره‌ی آشپزی و پختن غذا برای دیگران که من عاشقش هستم یادآوری خاطرات خوب و ساختن خاط
رستوران های سوشی توکیو

ژاپن ، ماهی خام را به دنیای آشپزی وارد کرد.
حالا می‌توانید سوشی را در همه جای دنیا از آمریکای جنوبی تا اروپای شمالی ببینید هر چند در هیچ کجا طعمی بهتر از سرزمین مادری آن نخواهید یافت. اگرچه راهنمای میشلن در ابتدا سوشی را رد کرد اما امروزه سرآشپزهای متخصص سوشی با سه ستاره میشلن هستند که اجزای انتخابی، تکنیک و طعم سوشی دست‌پخت آن‌ها تحسین می‌شود. بهترین سوشی‌های ژاپن در توکیو را در این مطلب به شما معرفی می‌کنیم که
سلام.بعد از پیشنهادمن  و نظر دوستان ، با این هدف که در کنار یادگیری  زبان ، بتونیم مثل پارتنر ، در یک روز مشخص و در یک پست مشخص با هم به زبان انگلیسی چت کنیم ، تصمیم گرفتم که پست های سریالی رو آماده کنم و در اختیار دوستان قرار بدم با این برنامه که ما هر هفته ، 3 درس از زبان نصرت رو بخونیم و در آخر هفته ، مثلا جمعه ، یک پست انگلیسی بذارم و در اون پیرامون اونچه که در 3 درس یاد گرفتیم با هم شروع به چت به زبان انگلیسی کنیم.

حالا اینکه مثلا جمعه چه ساعت
از حموم عمومی در اومدیم و نم نم بارون میزد ،خانومی جوان و محجبه بساط لیف و جوراب و ... جلوش پهن بود ،دوستم رفت جلو و آروم سلام کرد و نصفه بیشتره لیف و جوراباشو خرید !تعجب کردم و پرسیدم: داداش واسه کی میخری ؟ما که تازه از حموم در اومدیم ،اونم اینهمه !
گفت: تو این سرما از سر غیرتشه که با دستفروشی خرجشو در میاره ،وگرنه میتونست الآن تو یه بغل نرم و یه جا  گرم تن فروشی و فاحشگی کنه !پس بخر و بخریم تا شرف و ناموس مملکتمون حفظ شه ،برگشت تو حموم و صدا زد: نصر
«اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم». وَمَن اَصدَقُ مِنَ اللهِ قیلًا؟ چه کسی از خدا راستگوتر است؟ وعده‌ی ‌چه کسی از خدا درست‌تر است؟ خدا می‌گوید: اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم؛ اگر شما نصرت کردید خدا را، یعنی به سمت تمدّن اسلام و جامعه‌ی اسلامی و تحقّق دین خدا پیش رفتید، خدا شما را یاری می‌کند.۱۳۹۸/۳/۱
سخن‌نگاشت | پیروزی ملت ایران «تضمین‌شده» است
رهبر انقلاب در دیدار اخیر: پیروزی تضمین‌شده است؛ پیروزی ملّت ایران و پیروزی بسیج و پیروزی این جریان عظیم انقلابی در ایران، تضمین‌شده است. خدای متعال در قرآن میفرماید: اِن یَنصُرکُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَکُم؛ اگر خدا شما را یاری کند، هیچ کس بر شما غلبه نمیکند. خب، یاری کردن خدا چه جوری است؟ اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم‌‌؛ اگر شما یاری کردید دین خدا را، جهت‌گیری الهی را، منطق خدایی را، راه خد
با تمام هجمه‌ی جبهه کفر، از تحریم و تهدید گرفته تا نفوذی های نفوذ کرده در قلب مراکز فکری و تصمیم سازی، با همه‌ی مشکلات و معضلات، با همه نشانه هایی که هر کدام کافی است برای درجا زدن و ناامیدی، با همه دغدغه هایی که از عاشورای 88 تا امروز پابرجاست و با همه نامردی های دوستان دیروز و دشمنان امروز، اما من دلواپس نیستم، نه تا زمانی که سنت های الهی را باورمندم، نه تا زمانی که باور دارم با هر نفس یک گام به ظهور منجی موعود نزدیک‌تر می شویم، نه تا وقتی ک
لوبیا سبز
قارچ
گوجه‌فرنگی
سیب‌زمینی سرخ کرده
پیاز
رب‌گوجه
نمک. فلفل. زردچوبه. پودر لیمو عمانی
ابتدا لوبیا رو شسته، برش میدیم، و با مقداری آب میذاریم تا پخته بشه.
لوبیای پخته شده رو جدا میکنیم، آبش رو هم جدا نگه میداریم.
پیاز رو سرخ میکنیم و بعد گوجه و قارچ رو اضافه میکنیم و تفت میدیم.
وقتی که قارچ سرخ شد و گوجه‌فرنگی هم پخته شد، لوبیای پخته شده رو اضافه میکنیم.
یکم تفت میدیم و بعد رب گوجه رو اضافه میکنیم.
ادویه‌ها رو هم اضافه میکنیم.
وقتی رب
سراپا اگر زرد و پژمرده‌ایم
ولی دل به پاییز نسپرده‌ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
پر از خاطرات ترک‌خورده‌ایم
اگر داغ دل بود ما دیده‌ایم
اگر خون دل بود ما خورده‌ایم
اگر دل دلیل است آورده‌ایم
اگر داغ شرط است ما برده‌ایم
اگر دشنه‌ی دشمنان، گردنیم
اگر خنجر دوستان، گرده‌ایم
گواهی بخواهید، اینک گواه:
همین زخم‌هایی که نشمرده‌ایم...

+قیصر عزیز..
+تمام مدتی که در انتظار پیکرهای مطهر بودیم زمزمه می‌کردم : لقد رضی الله عن المومنین اذ یبایعونک تحت ال
به گزارش آلامتو به نقل از تبیان؛ یکی از رازهای دست‌پخت فوق‌العاده‌ی سرآشپزها استفاده از چاشنی‌های مختلف است. لازم نیست که شما هم سرآشپز باشید تا به فکر تجهیز آشپزخانه‌تان به انواع چاشنی‌ها و سس‌ها باشید. برای این که غذاهای خوشمزه تهیه و سرو کنید حتماً در آشپزخانه‌تان این 5 چاشنی را دم دستتان بگذارید.
خردل
امکان ندارد یک سرآشپز حرفه‌ای دم دستش خردل نداشته باشد. اگر می‌خواهید که همبرگر یا ساندویچ‌هایتان خوش‌طعم باشد حتماً به سس خردل
گوشت قرمز
دارچین
پودر گل‌سرخ
زعفران
پیاز
رب‌گوجه
بادمجان
برنج
بادمجون‌ها رو مربعی خورد کنید و تلخیشو بگیرید و سرخ کنید.
گوشت رو با نمک و فلفل و پیاز و سیر و... آب‌پز کنید و اجازه بدید آبش کاملا گرفته بشه.
پیازها رو توی روغن داغ تفت بدید تا طلایی بشه، بعد ادویه‌ها و رب‌گوجه رو اضافه کنید و تفت بدید تا بوی ادویه‌ها به مشام برسه.
بعد بادمجون، گوشت و زعفرون رو اضافه کنید. کمی تفت بدید و شعله رو خاموش کنید.
رنج رو آبکش کنید و مواد رو لابه‌لای برن
کوچیک بودم ،شاید دوم سوم ابتدایی اینا، میرفتم کلاس تکواندو. ی دختر کوچولو با موهای مصری ک با ذوق و شوق میرفت باشگاه ک بشه یه رزمی کار!
وقتی تو امتحان قبول میشدیم و کمربند رنگ جدید میگرفتیم، جلوی همه،استاد کمربندو برامون میبست، به هم احترام میذاشتیم و همه دست میزدن..چه کیفی داشت...خودمونو تصور میکردیم وقتی کمربند مشکی رو قراره ببندیم
چند سال رفتم، تا جایی ک چند ماهی مونده بود ب اینکه برم برا امتحان کمربند قرمز( ترتیب کمربندا این بود: سفید، زرد
سال دوم راهنمایی را در یکی از شهرهای جنوبی ایران گذراندم. دو سالی بود به دلیل ماموریت کاری پدرم ساکن آن شهر شده بودیم. همسایه ای داشتیم که خاله ناهید صدایش میکردیم. میان سال بود.  پسری داشت به نام پاشا و همسن خواهر وسطی ام. پاشا برای رفع اشکالات درسی اش پیش من میامد. اهل درس نبود ولی به شدت علاقمند شطرنج بود. شطرنج را او یادمان داد و ساعتها نوبتی با او مسابقه می دادیم و هر بار می باختیم!
ماموریت پدر که تمام شد و به تهران آمدیم دیگر نه از خاله خبر
سال دوم راهنمایی را در یکی از شهرهای جنوبی ایران گذراندم. دو سالی بود به دلیل ماموریت کاری پدرم ساکن آن شهر شده بودیم. همسایه ای داشتیم که خاله ناهید صدایش میکردیم. میانسال بود.  پسری داشت به نام پاشا و همسن خواهر وسطی ام. پاشا برای رفع اشکالات درسی اش پیش من میامد. اهل درس نبود ولی به شدت علاقمند شطرنج بود. شطرنج را او یادمان داد و ساعتها نوبتی با او مسابقه می دادیم و هر بار می باختیم!
ماموریت پدر که تمام شد و به تهران آمدیم دیگر نه از خاله خبر
فلفل از بوسه های تو می روید
شعر از لبان من
قانون عشق چنین است
باید گذر کنم
" معصوم و پاک تر زِ سیاووش از شعله زار جنگلِ مژگانت "
اما دریغ و درد
کس با من این نگفت
کز نی نی سیاه دو چشمت حذر کنم
فلفل از بوسه های تو می روید
شعر از...
| نصرت رحمانی |
افتتاح اولین کافه افغانستانی ها بعد از پنجاه سال حضور در ایران !
شاید درخیلی از کافه‌ها و رستوران‌های ایران، باریستا و سرآشپز‌های ماهر و حرفه‎ای از اتباع افغان هم دیده‌باشید؛ اما این کافه، اولین کافه در تهران است که چند جوان افغانستانی آن را اداره می‌کنند.
عکاس: مریم کامیاب/مهر
مواد لازم لوبیا پلو
برنج :4 پیمانه
گوشت ران گوسفندی : 400 گرم
پیاز ریز خرد شده : 1 عدد بزرگ
لوبیا سبز خرد شده : 500 گرم
رب گوجه فرنگی : 2 قاشق غذا خوری
زرد چوبه : 1 ق مربا خوری
دارچین : 1 ق مربا خوری
پودر کاری : 1 قاشق مربا خوری
پودر زعفران : 1 قاشق چایخوری
فلفل سیاه : 1 قاشق چایخوری
نمک : به مقدار لازم
روغن : به مقدار لازم
کره یا روغن حیوانی :به اندازه لازم

ادامه مطلب
lesson 4
______________________A: Hello, George. How are you?B: I'm fine, Helen, thanks. And you?A: I'm fine, too. Do you want some coffee?B: No, thanks. I want some tea.A: You speak English better than me. Can you speak Persian, too?B: I think I speak Persian better than English. I'm from Iran.A: I'm from Iran, too, and I speak English better than Persian.__________________________________________________

lesson 5
___________A: Hello. Where's the mall? Is it here?B: I don't know. I think it's there. Are you going to the mall?A: Yes, we're going to the mall now.B: Where are you from?A: We're from Iran. And you?B: I'm from Canada.A: Can you speak Persian?B: No, I can't. I can't speak Persian. We don't speak Persian in Canada. Do you livehere?A: No, we don't live here. we live in Iran.
lesson 4
______________________A: Hello, George. How are you?B: I'm fine, Helen, thanks. And you?A: I'm fine, too. Do you want some coffee?B: No, thanks. I want some tea.A: You speak English better than me. Can you speak Persian, too?B: I think I speak Persian better than English. I'm from Iran.A: I'm from Iran, too, and I speak English better than Persian.__________________________________________________

lesson 5
___________A: Hello. Where's the mall? Is it here?B: I don't know. I think it's there. Are you going to the mall?A: Yes, we're going to the mall now.B: Where are you from?A: We're from Iran. And you?B: I'm from Canada.A: Can you speak Persian?B: No, I can't. I can't speak Persian. We don't speak Persian in Canada. Do you livehere?A: No, we don't live here. we live in Iran.
با مولایمان صاحب الزمان عهد بستیم همه جوره پای هدفمان بمانیم...‌ .میدانستیم هر ادعایی امتحان و ابتلایی را در پی دارد بارها #مادرمان گوشزد کرده بود که ادعامان بزرگ است و امتحانش یقینا بزرگ... وقتی در معرکه قرار گرفتیم دیدیم فتنه از هر سو چون تیر میبارد ... تنها سلاح ما ایمان بود... والبته سپری داشتیم از جنس #مادر... فتنه ها چون شب تاریک ما را دربرمی گرفت ولی به یمن نفس های پاک بقیه الله یکی پس از دیگری بر دسیسه های زشتِ اهریمنانِ انسی فائق آمدیم چو
بیرون بر ها و روستوران ها در مواقعی که خودمان نمی توانیم غذا درست کنید و یا اینکه تعداد پرس های غذا زیاد است به کارمان می آید.پس دانستن معروف ترین بیرون بر در شیراز یک امتباز مثبت برای ماست.خیلی از بیرون برهای خوب در شیراز در کنار خود رستوران هم برای خوردن غذا در همان محل دایر کرده اند.
بهترین بیرون بر شیراز کجاست؟
عوامل بسیاری در تعیین بهترین بیرون بر در شیراز ثاثیر گذار است. به عنوان مثال کیفیت مواد غذایی استفاده شده، سرآشپز، پیک موتوری و …
بیرون بر ها و روستوران ها در مواقعی که خودمان نمی توانیم غذا درست کنید و یا اینکه تعداد پرس های غذا زیاد است به کارمان می آید.پس دانستن معروف ترین بیرون بر در شیراز یک امتباز مثبت برای ماست.خیلی از بیرون برهای خوب در شیراز در کنار خود رستوران هم برای خوردن غذا در همان محل دایر کرده اند.
بهترین بیرون بر شیراز کجاست؟
عوامل بسیاری در تعیین بهترین بیرون بر در شیراز ثاثیر گذار است. به عنوان مثال کیفیت مواد غذایی استفاده شده، سرآشپز، پیک موتوری و …
با توجه به اهمیت واقعه ی غدیرخم در جهان اسلام، ابتدا باید به دستورات خداوند و استشهاد پیامبر (ص) و نزول آیات قرآن در این زمینه توجه داشت؛ زیرا خداوند و پیامبراکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) زمینه این رویداد بزرگ اعتقادی و تاریخی را رقم زده اند و تأیید و نصرت آن پرداخته اند. در اینجا به تفسیر 13 آیه ای که در این رویداد بزرگ بشری نازل شده است، می پردازیم. در واقعه غدیر، 3 آیه مهم و مطرح بر پیامبراسلام، حضرت محمّد (صلی الله علیه و آله و سلم) نازل گشته
درس اول
______________A: Hello.B: Hello.A: How are you?B: I'm fine, thanks.A: Are you from Iran?B: Yes, I'm from Iran. And you? Are you from Iran, too?A: No, I'm not from Iran. I'm from Canada.___________________________________

درس دوم
_____A: Hello, Jim. How are you?B: Fine, thanks. And you?A: I'm fine, too. Thank you. Jim, do you speak Persian?B: No, I speak English. Do you speak Persian?A: Yes, I speak Persian. I'm from Iran. I speak English, too.________________________________________________

درس سوم
A: Ali, do you want some coffee?B: No, thanks. I'm fine.A: Ali, can you speak English?B: Yes, I can speak English. I speak Persian, too.A: Ali, I don't think you speak Persian.B: I can speak Persian. I'm from
محصول:ایالت متحده امریکا
زبان:انگلیسی
زمان:42 دقیقه

سال انتشار:2010
کیفیت:720

سبک:واقعی
بازیگر:Gordon Ramsay . Joe Bastianich . Graham Elliot
داستان :مسابقه ای برای پیدا کردن بهترین آشپز خانگی در آمریکا. در این مسابقه بیش از 50 آشپز با یکدیگر رقابت می کنند تا در نهایت یکی لقب بهترین سرآشپز آمریکا را از آن خود کند.

ادامه مطلب
تربیت کے پانچ اصول ترجمہ: فرمان علی شگری 
جوان پانچ تربیتی اصول کا محتاج ہے اور حضرت علی اکبر علیہ السلام ان پانچ تربیتی اصول کا مظہر ہیں. 
1⃣دینی تربیت: خداوند متعال کی شناخت، خدا اور اہل بیت علیہم السلام کے ساتھ رابطے کی اہمیت کے حوالے سے جوانوں کو تعلیم دینی چاہیے. پیغمبر اکرم (ص) اس موضوع کو زیادہ اہمیت دیتے تھے. دینی تربیت کا یہ اصل اس قدر اہمیت کا حامل ہے کہ اگر ماں باپ دینی معاملات میں اس کے مخالف ہوجائیں، تب بھی ان کی باتوں کو نہیں مانن
در بیشتر اوقات ارزش‌های غذایی سالاد در آشپزی دست‌کم گرفته می‌شود. گاهی تصور می‌شود سالاد فقط مخصوص کسانی است که قصد کاهش وزن دارند. برخی نیز به اشتباه تصور می‌کنند سالاد غذایی تکراری است که فقط از گوجه، خیار و کاهو درست می‌شود. یک سالاد خوب باید از مواد تازه تهیه شود. همچنین بهتر است هر سالاد محتوی مواد مخصوص ناحیهٔ خودش باشد. در بیشتر موارد، سالاد به‌عنوان غذای فرعی در کنار غذاهای اصلی سرو می‌شود. اما بسیاری از سالادها خود می‌توان
پکیج زبان شامل پاسخ نامه کاملا تشریحی زبان دکتری معماری سال 98
داوطلب کنکور دکتری معماری هستم و علاقه مند به زبان سال گذشته با درصد زبان حدود 25 رتبه 190 رو کسب کردم البته مصاحبه نرفتم. چون راستش یه دلیل شرایط زندگیم عجله ای برای دکتری گرفتن ندارم کلاس زبان دکتر رستمی رو رفتم. من که از زبان بیزار بودم شیفته اش شدم و تصمیم گرفتم پاسخ نامه تشریحی سوالات دکتری زبان معماری رو آماده کنم. همینجا از استاد گرامی،دکتر رستمی، تشکر می کنم، هرچند تقریبا

به نظر می رسد که غذاهای پرواز روز به روز در حال تغییراست. اما جان والتون، کارشناس هوانوردی چند ترفند مهم برای تهیه غذای مناسب هنگام پرواز دارد.
مقداری بیشتر هزینه‌ کنیدساده ترین راهکار این است که چند دلار اضافی خرج کنید. تعداد زیادی ای از شرکت های هواپیمایی وعده های غذایی را ارائه می دهند، که سطح کیفیت بهتری دارند. به عنوان مثال، در شرکت هواپیمایی فرانسه، مکانی به نام “la carte” هست و با هزینه  ۱۲ تا ۲۸ یورو سرآشپز دارد و همچنین منو سنتی فران
عجله نکن در بازاریابی اینترنتی! اینجاست که چرا!راه برگشت را وقتی مادرتان در آشپزخانه کار می کرد ، برای تهیه یک ظرف مرغ جدید یا دسر شکلات ، به یاد می آورد؟ او به دانش و مهارت های خود بستگی داشت ، سپس مواد لازم ، دما و زمان پخت و پز را امتحان کرد تا از نتایج راضی باشند. وقتی او راضی شد ، آنچه را که انجام داد را برای ثبت موفقیت خود ثبت کرد. شما هنوز هم می توانید هر بار که در مورد آن فکر می کنید ، این غذا را میل کنید. همیشه یکسان است. چرا؟ زیرا دفعه بعد ک

در حال تماشای مستند میز سرآشپزام . یک آشپز حرفه ای و یک رستوران معروف و غذاهایی که در حد یک اثر هنری اند. اما فکرم پهلوی ایران است . ایران دختر هفت ساله ای بود که دیشب در مستند ایرانگرد دیدم . دخترک پای یک درخت بلوط ایستاده بود و سعی داشت طناب دست بافتی را بر روی یکی از شاخه ها بیندازد. مبهوت تلاش و اراده اش بودم . هر بار بیشتر و بیشتر سعی می کردو  طنابش را بهتر جمع می کرد تا بالاخره موفق شد . طناب بر روی شاخه ای قطور افتاد و او به سمت درخت حرکت ک
مقام معظم رهبری می فرمایند: در روزگاری که دشمنان اسلام و
دشمنان امّت اسلامی با انواع و اقسام ابزارها و وسایل، با پول، با سیاست، با سلاح
علیه امّت اسلامی دارند کار میکنند، خداوند متعال ناگهان حادثه‌ی راه‌پیماییِ
اربعین را این‌جور عظمت میدهد، این‌ جور جلوه میدهد. این آیت عظمای الهی است، این
نشانه‌ی اراده‌ی الهی بر نصرت امّت اسلامی است، این نشان میدهد که اراده‌ی خدای
متعال بر نصرت امّت اسلامی تعلّق گرفته است. ۹۸/۶/۲۷
اگر نگاهی به تاریخچ
سالاد سزار یکی از محبوب ترین سالادهای دنیا و ایران می باشد که به خاطر طعم های متفاوت و دلچسبی که در آن قرار گرفته اند معروف شده است. این سالاد اولین بار توسط سرآشپز سزار کاردینی (cesare cardini) که یکی از مهاجران جنگ جهانی اول به ایالت کالیفرنیا و شهر سن‌دیه‌گو بود؛ درست شد
سزار کاردینی بعد از چند سال کار در سن‌دیه‌گو، به تجوانای مکزیک مهاجرت و در همانجا رستوران خود را برپا کرد. در سال ۱۹۲۴ میلادی برای جشن ۴ جولای، سزار این سالاد محبوب را درست می‌
کمک آشپز یا آشپز مسلط به پیتزا و غذاهای ایتالیاییبه یک آشپز یا کمک آشپز حرفه ای نیازمندیم.آشنا به : پیتزا و غذاهای ایتالیایی / برگر / انواع سوخاریتوجه توجه :تسلط به خمیرگیری، و پیتزا پارویی الزامیست.لطفا افراد جوان، مجرد، کاری، منظم و با دقت رزومه خود را به واتس آپ یا تلگرام همین شماره ارسال نمایند.با جای خواب و وعده های غذاییبا بیمه، انعام و پاداشافزایش حقوق در صورت رضایتمندی مشتریان و کارفرماحقوق ۲.۵ تا ۳ میلیون تومان۳ روز مرخصی در ماه
انت
یک توی اتاق نشستم که ناگهان حس میکنم هوا سنگین و گرم شده...انگار دوباره کولر خراب شده.. سرمو از  اتاق میارم بیرون که میبینم یکی از بچه ها با هیبتی مشابه غول برره دستاشو مثل رز توی فیلم تایتانیک باز کرده و همه ی باد کولر رو مستقیم داره میبلعه. آروم میرم جلو و میبینم بعله خود خود رز هستن ایشون :) دستارو باز کرده، چشارو بسته و داره حسابی حال میکنه. سرمو میارم نزدیک و بهش میگم : " رز عزیزم! همه ی بچه های لاین از عطر تنت بهره مند شدن! نظرت چیه بکشی کنار ت
5 چاشنی که باید در هر آشپزخانه‌ای باشد
 به گزارش آلامتو به نقل از تبیان؛ یکی از رازهای دست‌پخت فوق‌العاده‌ی سرآشپزها استفاده از چاشنی‌های مختلف است. لازم نیست که شما
هم سرآشپز باشید تا به فکر تجهیز آشپزخانه‌تان به انواع چاشنی‌ها و سس‌ها باشید. برای این که غذاهای خوشمزه تهیه و سرو کنید حتماً در
آشپزخانه‌تان این 5 چاشنی را دم دستتان بگذارید.
خردل
امکان ندارد یک سرآشپز حرفه‌ای دم دستش خردل نداشته باشد. اگر می‌خواهید که همبرگر یا ساندوی
*یا عالی بحق علی..*

شناخت ویژگی های دنیا_ *سوره بلد*
نحوه مواجهه با بلا و ابتلا در دنیا- *سوره فجر*
ضرورت حفظ قرآن و در حفظ قرآن بودن و کمکهای تدبر در این راستا- *سوره جمعه*
پناهگاه تو کجاست؟ *سوره فلق*
برنامه ریزی برای هم نشینی با قرآن *سوره حج*
چطور دین خدا را نصرت کنیم؟ - *سوره نصر*
همین احساس ضعف مسیر راه رفتنم را به سمت آشپزخانه هتل کج می کند. کاش می شد غذا خوردن را برای انسان شرطی کرد! 
گرچه جای جای هتل توسط اقای مستوفی با دوربین های بزرگ و کوچکش رصد می شود اما خب همیشه قشر ضعیف مکان درستی برای ضربه زدن به بالا نشین ها پیدا می کند. من هم از این قاعده مستثنا نیستم ...
- آره همونجا بشین . اونجا این مستوفی لاکردار نمیتونه چیزی ببینه .
آقای کمالی سرآشپز هتل مرد خوبی لااقل برای من بوده اما تا آنجا که اطلاع دارم وضعیت خوبی با اهل
آیا کسی نیست که میان آجرهای خانه‌های ازگل، اقدسیه، الهیه، سعادت‌آباد، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، نصرت، کشاورز، امیرآباد، یوسف‌آباد، بهجت‌آباد، کریم‌خان، ساعی، آرژانتین، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران، پاسداران، قلهک، اختیاریه، جردن، ظفر، ونک و سیدخندان، بوی خون کارگر را استشمام کند؟
هنگامی که مارکس می‌گوید:« در یک جامعه طبقاتی، ثروت در سویی انباشته می‌شود و فقر و گرسنگی
#سوره_اسراء آیه ۸۰
وَ قُل رَبِّ اَدخِلنی مُدخَلَ صِدقٍ وَ اَخرِجنی مُخرَجَ صِدق
و بگو پروردگارا! مرا با ورودی نیکو و صادقانه وارد (کارها) کن و با خروجی نیکو بیرون آر و برای من از پیش خودت سلطه و برهانی نیرومند قرار ده.
 تفسیر_و_توضیح
امام حسن عسکری(ع) می‌فرماید: همه پلیدی‌ها را در خانه‌ای نهادند و کلید آن، دروغ است.
 1⃣بسیاری از بدبختی هایی که امروز می‌بینیم دامن‌گیر اقوام و ملت ها شده انحراف از همین اصل است. گاهی پایه اصلی کارشان بر اساس در

سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۷.۱۱

-1 ﺪﺍﻡ ﻋﺒﺎﺩﺕ، ﻣﻈﻬﺮ ﻭﺣﺪﺕ ﻫﻤﻪ ﺍﻗﺸﺎﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﺳﺖ؟1 ‏) ﻧﻤﺎﺯ2 ‏) ﺭﻭﺯﻩ3 ‏) ﺯﺎﺕ-2 ﻋﺒﺎﺭﺕ ﻗﺮﺁﻧ ‏« ﺑﻌﻀﻢ ﻣﻦ ﺑﻌﺾ ‏» ﺑﻪ ﻪ ﺍﻣﺮ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﺩ؟1 ‏) ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺗﺒﻌﺾ2 ‏) ﻫﻤﺪﻟ ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ3 ‏) ﺻﻠﻪ ﺭﺣﻢ-3 ﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺯﺒﺎﻫﺎ ﺎﻩﺭﻭ ﺍﺭﺑﻌﻦ، ﺑﺎ ﺁﻪ 9 ﺳﻮﺭﻩ ﺣﺸﺮ ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ ﺩﺍﺭﺩ؟1 ‏) ﺬﺮﺍ ﺍﺯ ﺯﺍﺋﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪﻫﺎ ﻭ ﺧﻤﻪﻫﺎ2 ‏) ﺑﺨﺸﺶ ﺑﻪ ﺩﺮﺍﻥ، ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺎﺯ ﺧﻮﺩ3 ‏) ﻫﺮ ﺩﻭ

سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۷.۱۱

-1 ﺪﺍﻡ ﻋﺒﺎﺩﺕ، ﻣﻈﻬﺮ ﻭﺣﺪﺕ ﻫﻤﻪ ﺍﻗﺸﺎﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﺳﺖ؟1 ‏) ﻧﻤﺎﺯ2 ‏) ﺭﻭﺯﻩ3 ‏) ﺯﺎﺕ-2 ﻋﺒﺎﺭﺕ ﻗﺮﺁﻧ ‏« ﺑﻌﻀﻢ ﻣﻦ ﺑﻌﺾ ‏» ﺑﻪ ﻪ ﺍﻣﺮ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﺩ؟1 ‏) ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺗﺒﻌﺾ2 ‏) ﻫﻤﺪﻟ ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ3 ‏) ﺻﻠﻪ ﺭﺣﻢ-3 ﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺯﺒﺎﻫﺎ ﺎﻩﺭﻭ ﺍﺭﺑﻌﻦ، ﺑﺎ ﺁﻪ 9 ﺳﻮﺭﻩ ﺣﺸﺮ ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ ﺩﺍﺭﺩ؟1 ‏) ﺬﺮﺍ ﺍﺯ ﺯﺍﺋﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪﻫﺎ ﻭ ﺧﻤﻪﻫﺎ2 ‏) ﺑﺨﺸﺶ ﺑﻪ ﺩﺮﺍﻥ، ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺎﺯ ﺧﻮﺩ3 ‏) ﻫﺮ ﺩﻭ
شب جمعه به یاد امام
و شهدا

به یاد فرزند شهید

بسیجی بااخلاص

پاسدار دلاور

"شهید مهدی
یزدی" 

فرزند برومند

"شهید نصرت
الله یزدی"

.

عضو سپاه حفاظت هواپیمایی

.

.

مجروحیت = ۳ تیر ۱۳۹۶

تهران / فرودگاه
مهرآباد

.

شهادت = ۶ تیر ۱۳۹۶

.

.

با موافقت خانواده
محترم شهید

اعضای پیکر این محبّ
و شیعه امیرالمومنین {ع}

به بیماران نیازمند

اهدا شد

.

.

بخشی از وصیتنامه شهید :

.

« از شما می
خواهم

که در هنگام دفن یا
بعد از دفن

روضه حضرت علی اکبر
{ع}

را بخوانید

.

چن
چاخان‌های عطار نیشابوری در کتاب تذکرة الاولیاء (قسمت اول)
عطار نیشابوری از بزرگان صوفیه و بت‌های آنان است که در مقابل مکتب اهل بیت علیهم السلام قرار گرفته و عادت عجیبی در داستان‌سرایی و ساختن خزعبلات عجیب و غریب برای معجزه‌سازی برای اقطاب صوفیه دارد و این مهملات را به خصوص در کتاب تذکرة الاولیاء جمع‌آوری کرده است. او پس از ترکیب صنعتی و سنتی می‌نویسد:
نقلست که وقتی لشکر اسلام در روم ضعیف شده بود (یعنی بیش از دو قرن قبل از تولد بایزید بسطا
۲۱- ازبرادران پیغمبر ص خواهد بود
۲۲- فرج مولای ماحضرت صاحب الزمان زودتر واقع خواهدشد
۲۳- پیروی ازپیغمبر و امامان
۲۴-وفای به عهد و پیمان خداوندی
۲۵- آثارنیکی به والدین برای دعاکننده حاصل می گردد
۲۶- فضیلت رعایت وادای امانت برایش حاصل می شود
۲۷-سبب زیادشدن اشراق نور امام عج دردل قرائت کننده دعای فرج می شود
۲۸- طولانی شدن عمر
۲۹- تعاون وهمکاری درکارهای نیک وتقوی
۳۰- رسیدن به نصرت ویاری خداوند وپیروزی بردشمنان به کمک خداوند
SEO Portfoliohttps://www.amoozeshfastfood.com #آموزش_فست_فود #کلاس_فست_فود #آموزشگاه_فست_فودhttps://www.hosseinifastfood.com #عباس_حسینی #سرآشپزhttps://www.roonfileh.com #رونفیله #فست_فود_زنجیره_ایhttps://www.iranhfc.co #تجهیزات_فست_فود #تجهیزات_آشپزخانهhttps://www.iranhfc.net #راه_اندازی_فست_فودhttps://www.iranhfc.org #راه_اندازی_فست_فودhttps://www.iranhfc.tv #آموزش_فست_فودhttps://www.fastfoodsetup.com #راه_اندازی_فست_فودhttps://www.hennypennyservice.com #هنی_پنی #تجهیزات_فست_فودhttps://www.fastfoodstartup.com #راه_اندازی_فست_فودhttps://www.noyansteel.com #تجهیزات_فست_فود #تجهیزات_آ
                                                          خواندن سوره قدر باعث برکت می شود((167)) .
بسم الله الرحمن الرحیم
الله قریش را بر قبائل دیگر به هفت چیز تفضیل داده 1. سید عالم را ایشان گردانید.2. نبوت را در میان
ایشان وضع کرد .3.ایشان را نگهبان کعبه ساخت.4.نصرت و سقایت ( جای آب دادن ) حاجیان را به
ایشان واگذارد .5. آنان را بر اصحاب فیل ظفر داد .6. سوره قریش رابه ایشان داد که دیگران را در آن
شریک نکرد
هرکه این سوره را بخواد حقتعالی اورا در روز
طرز تهیه سوفله گوشت و سیب زمینی
مواد لازم برای۴ نفر
رب ۲ قاشق غذا خوری
سیر ۱ حبه
پنیر پیتزا ۱۷۰ گرم
قارچ ۳ عدد
پیاز بزرگ ۱ عدد
سیب زمینی بزرگ ۴ عدد
گوشت چرخ کرده ۲۰۰ گرم
نمک و فلفل و زرد چوبه به مقدار لازم
طرز تهیه
۱- سیب زمینی را با مقداری آب بگذارید تا آبپز شود. 
۲- پیاز را خلالی خرد کرده و کمی تفت داده و با زردچوبه کمی تفت دهید. 
۳- سپس سیر را رنده کرده و با گوشت چرخ کرده سرخ کنید. 
۴- رب را اضافه کنید و بعد هم قارچ را حلقه ای خرد کرده و با گوشتها کم
 دوست دارم اربعین امسال، قاطی کنم. دیگر به دور و برم نگاه نکنم. حساب و کتاب را بگذرام کنار. بدون هیچ کاروانی، بدون دوست و همراه، خودم را بردارم ببرم پیش حسین. مطمئنم خودش راه را نشان می دهد. گذرنامه، چفیه، پرچم و سربند، تمام کوله بار سفر. برای یک هفته تمام آرزوهایم را فراموش کنم. از خانواده ام، پاره های تنم، دل بکنم. فقط بیایم اعلام حضور کنم و بگویم: من هستم. نصرتی لکم معدّة. یقین دارم که می‌شود توی آن قدم ها، تمام تقدیر را عوض کرد. شاید چندبار از
مامان با عجله یه بسته سبزی گذاشت بیرون، گفت «یخش وا شد، کوکو سبزی درست کن» و با آبجی رفتن پیاده‌روی. منم به خیال خودم خیلی هوشمندانه و خیلی رندانه، دستور پخت کوکو سبزی رو سرچ کردم و موبه‌مو رفتم جلو. قبلاً که مامان درست می‌کرد، می‌دیدم مایه‌ش چه شکلیه. و این چیزی که من درست کرده بودم اون شکلی نبود! اما با این حال همه چیز طبیعی به نظر می‌رسید. فقط یه خرده بوش برام عجیب و نامأنوس بود...
وقتی مامان اینا برگشتن و کوکو سبزی آماده شد، متوجه شدیم کو
دادخواهی حضرت امیر المومنین سلام الله علیه پس از رجعت در عهد ظهور نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله
علامه مجلسی رضوان الله علیه از مفضل بن عمر رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام در مورد شکایت امیر المومنین علیه السلام نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله پس از رجعت در عهد ظهور فرمودند: پس حضرت امیر المومنین شکایت کند که چندین شب با حسنین و زینب و ام کلثوم (علیهم السلام) به خانه‌ی مهاجر و انصار رفتم از آن‌هایی که مکرر تو بیعت خل
در این مقاله سعی داریم نکات مهم سر آشپز را برای شما بیان کنیم.آشپزی یکی از مشاغل مهم و پر طرفدار در سراسر جهان است.سرآشپز ها بر  تولید مواد غذایی را در مکان هایی که غذا می خورند نظارت می کنند. آنها ممکن است در رستوران ها، خانه های شخصی و رویدادها و هتل ها کار کنند.
سرآشپزها مسئول هدایت کارکنان رستوران پخت و پز و تصمیم گیری های متعدد مربوط به همه چیز از تولید مواد غذایی به غذای بسیار عالی میباشند.مهارت های مختلف را می توان به عنوان یک آشپز بزر
آموزش آشپزی، آموزش مهارت های زندگی می باشد. آموزش آشپزی تنها به ترکیب مواد غذایی خلاصه نمی شود، بلکه آموزش هنر و مهارت های مختلف با ذکر تمام نکات ظریف است.
بسیاری از بیماری ها بدلیل عدم رعایت اصول طبخ غذا است، تغذیه نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد.
سرآشپز باید توجه داشته باشد که یک غذای خوب باید تمام نیاز های جسمی و روحی فرد را تامین کند. بنابراین آشپزی هنر برقراری تعادل و تناسب بین مواد غذایی می باشد.

در آموزشگاه های آشپزی شیراز دوره های ز
از ابتدای خلقت، همواره بین انسان‌های مؤمن به غیب و کافران، یکی از هسته‌های مرکزی جنگ‌ها و دعواها چگونگی بهره برداری از دنیا! بوده، است و خواهد بود.
وگرنه کافران و مشرکان با موحدین کنج منزل نشسته و دین به پستو برده اساساً نه تنها اختلافی نداشتند بلکه مؤمنانه در ترویج این مدل دین‌داری نیز میکوشیدند!
فرعونیان همیشه تلاش می‌کردند خود را خدا یا نماینده‌ او معرفی کنند و ثروت و قدرت را در انحصار نماینده رب درآورند و موسی‌ها در مقابل تلاشی داش
مشاوران و متخصصان انجمن احیا در مرکز ”مشاوره و تست داوطلبانهٔ اچ‌آی‌وی“ (VCT) در جهت شناسایی سریع‌تر افراد مبتلا به اچ‌آی‌وی مثبت، به صورت تلفنی و حضوری، پاسخگوی سؤالات شما هستند. داوطلبانِ انجام تست سریع ایدز می‌توانند با شماره‌های زیر تماس بگیرند.
روزهای: شنبه تا چهارشنبه (از 8 تا 17:30)
تماس: 53865 ــ 021 و 66901010 ــ 021
نشانی: تهران ــ میدان انقلاب ــ خ کارگر شمالی ــ بین چهارراه فرصت و نصرت ــ کوچه جعفرزادگان ــ پ 2.
یادداشت‌ها:
ـ انجمن احیا (دس
#جمهوری_اسلامی در قرآن کریم

۱. شاوِرْهُمْ فِی الأَمْرِ (آل عمران ۱۵۹)
ای پیامبر! با مردم مشورت کن

۲. هُوَ الَّذی أَیَّدَکَ بِنَصْرِهِ وَ بِالْمُؤْمِنینَ(اعراف۶۲)
او خدایی است که با نصرت خود و با مومنین تو را تایید کرد

۳. یا أَیُّهَا النَّبِیُّ حَسْبُکَ اللّهُ وَ مَنِ اتَّبَعَکَ مِنَ الْمُؤْمِنینَ (اعراف ۶۴)
ای پیامبر! برای تو کافی است، خدا و مؤمنینی که از تو پیروی کرده اند

۴. ما تَشاؤُنَ إِلاّ أَنْ یَشاءَ اللّهُ رَبُّ الْعالَمِینَ (تکو
یه مدته نیستم یعنی اصلا حس و حال هیچی رو ندارم ، اصلا یا خوابم یا نمیدونم وقتم چطوری سپری میشه !!!
باید بیام و کلی آپ کنم وبو ، شاید باورتون نشه ولی بالا ۴۰ تا عنوان واسه نوشتن دارم
و آما اقا ما یه مدته کلا تنها زندگی میکنیم تو این مدتم یا از بیرون غذا میگرفتم یا یه چیز حاضری می خوردم ! امروز به خودم نهیب زدم فتل باید اشپزی کنی اخر تا کجا می خواهی اینگونه پیش بروی !!!( بسی حوصلم سر رفته بود و بسی از نظر اقتصادی نمی صرفد ) .
با مادر گرام صحبت کردم و خوا
فرزندم:
خوبی ها و خوبی کردن و در راه خوبی ها گام برداشتن برای اکثر انسانهای زمین خاکی ما خوشایند است... اما خدا دوست ندارد هر کسی دینش را یاری کنند... خدا در بدترین شرایط ظلم و ستم هم اجازه نمی دهد هر کسی دینش را یاری کند...
مثلا خدا دوست ندارد انسانهای خوب ، بر اساس جوزدگی دینش را یاری کنند...
دوست ندارد بر اساس ترحم به خدا و اولیایش دینش را یاری کنند...
دوست ندارد بر اساس هیجانِ صرف، یاری شود...
برای همین خیلی هنرمندانه اول از هوای نفس تخلیه مان میک
طاق پیروزی پاریس که به طاق نصرت هم شناخته می‌شود، بزرگ‌ترین طاق پیروزی در جهان به شمار می‌رود. معماری بنا باشکوه است.

طاق پیروزی پاریس یکی از دیدنی‌های این شهر است. خیابان شانزلیزه را که به سمت غرب بروید، به میدان معروف دوگل می‌رسید. طاق پیروزی همان جاست! بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین طاق نصرت جهان. این طاق به افتخار همه پیروزی‌های ناپلئون و همچنین همه سربازان مدافع وطنی که جان‌شان را برای فرانسه از دست دادند، ساخته شده است. زیر طاق نیز م
مسافران جاده های سرد: دموکرات… واژه ای نه چندان آشنا، کتاب را بخوانی آشنا می شوی.
مسافران جاده های سردنویسنده: مجید محبوبیانتشارات کتابستان
خلاصه:
پسربچه­ ای که همراه با پدر خود برای پیدا کردن مادر و خواهرش که از خانه رفته ­اند، راهی سفر می ­شود و در راه درگیر دموکرات ها و کردهای ضد انقلاب شده و از پدرش جدا می­ شود و بلاهای مختلفی سر او می­ آید و در نهایت پدر و خانواده­اش را پیدا می ­کند، در حالی که در اثر انفجارهای مختلف و حوادثی که بر او گذش
اقامه نماز جمعه تهران به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی امروز تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی
در این پست ( کلیک )  ، هر چیزی که برای بحث یادگیری زبان انگلیسی می دونستم رو گفتم که بعدا صبیره بانو ، یه پست در خصوص سایت های آموزش آنلاین انگلیسی گذاشت ( اینجا ) ، در اون پست سایت itaki  ( اینجا ) نظر منو به خودش جلب کرد و متوجه شدم که معلم های فارسی زبان برای آموزش انگلیسی هم داخلش هستن!!!

هنوز نظرم اینه که در شروع یادگیری ، آدم خودش رو با منابع مختلف شلوغ نکنه و قدم به قدم جلو بره و گفتم پیشنهادم اینه که مثلا روش نصرت خوبه و در گام های بعدی به بحث ک
روپوش رستورانی.. ، لباس فرم سرآشپز،مهماندار، سالن دار، لباس فرم پرسنل خانم واقا، در مدل های مختلف و متنوع.. با بالاترین کیفیت.مجهز به دستگاه چاپ لوگو و نام مجموعه شما، ارسال به سرتاسر نقاط ایران..پشتیبانی و مشاوره.. بهترین ها را از ما بخواهید.. توکا*شعیبی زاده*آدرس کانال تلگرام فروشگاه لباس کار توکا:@ROPOSHTOKAبه یاد داشته باشیم فروش پایان یک معامله نیست،بلکه آغاز یک تعهد است.پاسخگویی 24ساعته مشاوران ما.09307195428شعیبی زاده09387329029شعیبی زاده06132202627دفتر

باسمه تعالی
المستغاث بک یا صاحب الزمان... 
و هو الذی یرسل الریاح بشراً بین یدی رحمته

«ایده مشکات» به مانند بذری بود که از همان بدو تأسیس استعداد ذاتی خود را به اهل نظر نشان می‌داد. امروز و پس از اینکه به همت شما طلاب عزیز و اساتید محترم این ایده‌ها در دوره سطح به بلوغ و ثبات رسیده است وقت آن است که از باب «فاذا فرغت فانصب» به سراغ «مرحله‌ی تخصص پروژه مشکات» برویم. دوره سطح با همه گستردگی و دشواری خود، تمهیدی بود برای بلوغ و بالندگی نهضت مش

باسمه تعالی
المستغاث بک یا صاحب الزمان... 
و هو الذی یرسل الریاح بشراً بین یدی رحمته

«ایده مشکات» به مانند بذری بود که از همان بدو تأسیس استعداد ذاتی خود را به اهل نظر نشان می‌داد. امروز و پس از اینکه به همت شما طلاب عزیز و اساتید محترم این ایده‌ها در دوره سطح به بلوغ و ثبات رسیده است وقت آن است که از باب «فاذا فرغت فانصب» به سراغ «مرحله‌ی تخصص پروژه مشکات» برویم. دوره سطح با همه گستردگی و دشواری خود، تمهیدی بود برای بلوغ و بالندگی نهضت مش
سورۀ توبه
امیرالمؤمنین علی را رضی‌الله عنه پرسیدند که چرا بر سر این سورت بسم‌الله الرّحمن الرّحیم ننبشتند؟ گفت: زیرا کلمۀ بسم‌الله زنهاریست و این سورت بی‌زاریست. و بیزاری و زنهاری باهم نباشد.
امّا قصۀ حرب حنین
یک
آن بود که چون رسول صلّی الله علیه وسلّم مکه را فتح کرد خبر به هوازِن بردند که محمد مکه را فتح کرد و دو هزار سوار از مکه به وی پیوست و قصد شما دارد. مهتر ایشان مالک عَوف بود. ایشان را گفت: «یا فوم، ما مانده‌ایم در عرب که زبون محمد نگش
دوران مدرسه
+ نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم آبان 1391 ساعت 11:10 شماره پست: 117
دبستان:
1- دبستان نصرت خ قصردشت : مدیر زینت سعیده منجمیان  ، معلم خانم کربلایی
2- دبستان بابائیان خ بابائیان : مدیر صمیمی  ، معلم آقای باقری . همشاگردی ها: همایون صمیمی ، ذوالفقاری پورنامداریان
مدرسه راهنمائی:
1-      مدرسه راهنمائی هدف ضمیمه شماره یک  خ امیریه : مدیر: محمودابتهاج دبیران خاکی خ دولتی خ ذکائی ،مصفا،شفا- آسمان پایه ،یاسینی  کوزه کنانی مرتضوی همکلاسی ها : ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها